Domov Ráček o.p.s. Rakovník

logo
tisk

Celoroční projekt roku 2012
"Rok klidu a stability"

Plán 2012

V roce 2012, v neklidném legislativním prostředí, neklidné době a neustálém nedostatku peněz ve společnosti chceme, aby Domov Ráček o.p.s. byl stále oasou klidu, míru a spokojených lidí, kterých se tyto problémy nedotknou.

Pro klidnou práci proto odcházíme po deseti letech od realizace velkých a náročných projektů jakými byly divadelní a kulturní festival Středočeského kraje "D*Ráček" a celorepublikový filmový Videofestival? "S vámi nás baví svět".

Naším hlavním cílem je pochopitelně udržet dosaženou kvalitu registrovaných sociálních služeb. Pokračovat chceme v zavedených terapiích, rehabilitačních vodáckých pobytech a zejména v tvořivé práci v sociálně terapeutických dílnách, rozšířených díky Městu Rakovník a provozovaných za pomoci peněz z operačního programu EU " lidské zdroje a zaměstnanost".

Jako žádný strom neroste do nebe a občas je třeba ořezat některé jeho větve a strom zmladit, tak chceme stabilizovat dosažené výsledky a zklidnit práci. Máme přitom na paměti jak sté výročí potopení Titaniku, tak konec kalendáře Mayů při zimním slunovratu 2012.

Kalendářní plán větších akcí v roce 2012

Plán 2012

Celoroční výstava výrobků sociálně terapeutické dílny v Galerii Ráček, Pražská 97 V rámci celoročního projektu nebude zapomínáno na již osvědčené akce, jakými jsou například krátké rehabilitační pobyty, plavání, rafting, cyklistika, solná jeskyně, infrasauna, bowling, návštěvy koncertů a divadel.

Organizační plán v roce 2012

Plán 2012

Ediční plánPoskytované služby jsou finančně podpořeny z projektu

Podpora vybraných druhů sociálních služeb ve Středočeském kraji

reg. č. CZ.03.2.60/0.0/0.0/15_005/0001774

Cílem projektu je zajistit rozvoj, efektivní podporu a financování vybraných sociálních služeb na území SK. Projekt je financován z ESF, státního rozpočtu ČR a rozpočtu Středočeského kraje. Realizátorem projektu je Středočeský kraj.

zpět na začátek (c) 2003-2011 Domov Ráček o.p.s. Rakovník - Všechna práva vyhrazena
design/kód: Tomáš Hruška (c) 2008 | HTML 4.01 Strict
poslední aktualizace: 02. října 2018
Hosting BlueBoard.cz | administrační rozhraní