Domov Ráček o.p.s. Rakovník

logo
tisk

"Rok tolerance 2011"

je podporou
"Evropského roku dobrovolných činností na podporu aktivního občanství".

Dráček 2010

Cílem je udržet dosaženou kvalitu registrovaných sociálních služeb denního stacionáře a chráněného bydlení, které poskytuje Domov Ráček o.p.s. a díky nově získaným prostorům od Města Rakovník na Pražské dále zvýšit kapacitu odlehčovací služby a rozvinout nový projekt "sociálně terapeutických dílen Rakovník" za podpory Evropské unie a Středočeského kraje. Veřejnost bude s novým projektem seznámena na vernisáži při slavnostním otevření nové "Galerie Ráček".

Díky stálým dárcům a sponzorům chceme překonat období škrtů v sociálních službách poctivou prací bez toho, že bychom vypisovali sbírky a chodili s kasičkami po městě. Věříme, že veřejnost toto úsilí bude tolerovat a počet dárců a sponzorů, kteří cíleně podporují naše projekty poroste. Předem všem děkujeme.

Kalendářní přehled hlavních akcí v roce 2011

Videofestival 2010

Průběžně opět návštěvy koncertů a divadel v Praze a Rakovníku. V rámci celoročního projektu nebude zapomínáno na již osvědčené postupy a akce, jakými jsou například krátké rehabilitační pobyty, plavání, rafting, cyklistika, solná jeskyně, infrasauna, bowling apod.

Organizační plán v roce 2011

Liblín

Ediční plánPoskytované služby jsou finančně podpořeny z projektu

Podpora vybraných druhů sociálních služeb ve Středočeském kraji

reg. č. CZ.03.2.60/0.0/0.0/15_005/0001774

Cílem projektu je zajistit rozvoj, efektivní podporu a financování vybraných sociálních služeb na území SK. Projekt je financován z ESF, státního rozpočtu ČR a rozpočtu Středočeského kraje. Realizátorem projektu je Středočeský kraj.

zpět na začátek (c) 2003-2011 Domov Ráček o.p.s. Rakovník - Všechna práva vyhrazena
design/kód: Tomáš Hruška (c) 2008 | HTML 4.01 Strict
poslední aktualizace: 02. října 2018
Hosting BlueBoard.cz | administrační rozhraní