Domov Ráček o.p.s. Rakovník

logo
tisk

Okoun 2012
dvacátý druhý vodácký rehabilitační pobyt v červnu 2012.

Okoun 2012

Sluníčko, teploty až 33°C, známé prostředí, výborná kuchyně, krásně čistý bazén, posekaná tráva, prostě vše, co může naplnit název našeho letošního "Roku klidu a stability" nás již počtvrté přivítalo v Líchovech na 22. rehabilitačním pobytu s názvem OKOUN IV od 18.6. do 23.6.2012. Ale ... jak ta léta běží, vážení!

Už jsme mysleli, že všechny pohromy, které nás potkaly v letošním prvním pololetí tak skončily. Omyl, ve středu nás zastihla zpráva, že máme opět vytopený Ráček, tentokrát z přívalového deště který postihl Rakovník (v Líchovech se lijáky a kroupy přehnaly také). Asi jsme ten letošní rok měli pojmenovat jinak.

To však byla jediná špatná zpráva. Vše ostatní bylo tak, jak mělo být. Program, který připravila Ilonka, byl opět odpočinkový a relaxační. Nakonec 420 fotografií na webu Domova Ráček o.p.s. tu pohodu dokazuje. Nic jsme si neodpustili. Rozcvičky, vydatné snídaně a svačiny, kávu ve "Stříbrné kavárně", dobré obědy a večeře a navíc u ohně opékání slaniny a vuřtů, ve čtvrtek s písničkami a s kytarou Míši.

Okoun 2012Relaxační cvičení s terapeutkou Lenkou, cinkání s Ilonkou, bublinky s Markétkou, nebo plavání a rafting. O nevidomou Katku se hezky starala Hanička. Vedle Míši nás navštívil náš dlouholetý sponzor Ing. Zdeněk Procházka. Všech 32 účastníků (mezi nimi i několik nových) bylo spokojeno. Možná, že i příští rok pojedeme opět sem. Byl by to pátý OKOUN (nakonec, okouni plavou také v hejnu).

Pobyt byl sice s relaxačním programem, ale nikoliv pro vedoucí a asistenty. Poděkování za odvedenou náročnou práci si zaslouží:

a dále

Za finanční podporu patří poděkování:

Děkujeme též Bc. Ivetce Peškové, předsedkyni sdružení PROSAZ o.s. a člence správní rady HANDICAP LYCEA Praha o.s. i všem zaměstnancům zotavovny za ochotu a vytvoření příjemného prostředí. Fotogalerii z pobytu naleznete zde.Poskytované služby jsou finančně podpořeny z projektu

Podpora vybraných druhů sociálních služeb ve Středočeském kraji

reg. č. CZ.03.2.60/0.0/0.0/15_005/0001774

Cílem projektu je zajistit rozvoj, efektivní podporu a financování vybraných sociálních služeb na území SK. Projekt je financován z ESF, státního rozpočtu ČR a rozpočtu Středočeského kraje. Realizátorem projektu je Středočeský kraj.

zpět na začátek (c) 2003-2011 Domov Ráček o.p.s. Rakovník - Všechna práva vyhrazena
design/kód: Tomáš Hruška (c) 2008 | HTML 4.01 Strict
poslední aktualizace: 02. října 2018
Hosting BlueBoard.cz | administrační rozhraní