Domov Ráček o.p.s. Rakovník

logo
tisk

D*Ráček 2009

D*Ráček 2009

Skvělá a přátelská atmosféra, bouřlivé vzájemné povzbuzování a hlavně všudypřítomná radost. Taková kulisa byla k vidění při kulturní přehlídka D*Ráček, která uskutečnila 28.dubna 2009 v Kulturním centru v Rakovníku. D*Ráček je kulturní přehlídka domovů, ústavů a škol, kterou již poosmé uspořádal Domov Ráček v Rakovníku.

Akce se zúčastnilo 300 účastníků z Rakovnicka, ale také děti, mládež a dospělí ze Středočeského kraje.

Na D*Ráčku nechyběla Základní škola praktická z Jesenice, která předvedla hned dvě vystoupení. Poprvé se představil pěvecký soubor Sluníčko s lidovými písněmi a v průběhu přehlídky nás ještě pěkně rozpohybovala taneční skupina z Jesenice při vystoupení Hip hop. Na přehlídce dále vystoupila Základní škola speciální z Rakovníka hned s několika vystoupeními. Své taneční umění předvedly děti ve vystoupení Star dance, aneb když školáci tančí", dále jsme se podívali jak se tančí "Free dance" a krásnou tečkou za jejich vystoupeními udělala Jana Pichrtová s přednesem básně "Růžový monolog".

Domov Krajánek v Jesenicích nám předvedl romantický tanec "Láska umí víc", pravou "Liblínskou coutry show" nám předvedli kluci a holky z Ústavu sociální péče z Liblína, po country tancích přiběhli zazpívat "Kovbojové" z Domova Domino v Zavidově a krásné představení "Jaro na vsi" si připravil nováček přehlídky Společenství Dobromysl. Na přehlídku dorazili i kamarádi ze školy Slunce ze Stochova a zahráli nám pohádku Boudo, budko.

Z Praktické školy z Prahy 2 nám přivezli hned dvě vystoupení, a to krásný "Cikánský tanec" a malou "Skladbičku" na orffovy nástroje Zalévané pohádky, aneb jak Ondra ke štěstí přišel nám předvedli dospělí ze Speciálního domova mládeže z Prahy Sedlece. Z největší dálky dorazili kamarádi ze Speciálního domova mládeže v Chotěšicích a Handicap centra Srdce z Poděbrad s vystoupením "Možná přijde i kouzelník" Přehlídky se v rámci integrace zúčastnila děvčata z Profiffitnes Millenia z Rakovníka, tanečníci ze souboru Lentilky s vystoupením "Slepá bába", děvčata z taneční skupiny Klobouček nám zatančila "Candy man" a pěvecký soubor Pavouček z Rakovníka připlul s lodí a pirátskými písněni. Samozřejmě nechyběl ani hostitelský tým Domov Ráček v Rakovníku s vystoupením "Láska je láska".

Kulturní přehlídka má vždy veliký ohlas, a nejinak tomu bylo i letos.
Mediálními partnery byli:
Rakovnický deník
týdeník RAPORTPoskytované služby jsou finančně podpořeny z projektu

Podpora vybraných druhů sociálních služeb ve Středočeském kraji

reg. č. CZ.03.2.60/0.0/0.0/15_005/0001774

Cílem projektu je zajistit rozvoj, efektivní podporu a financování vybraných sociálních služeb na území SK. Projekt je financován z ESF, státního rozpočtu ČR a rozpočtu Středočeského kraje. Realizátorem projektu je Středočeský kraj.

zpět na začátek (c) 2003-2011 Domov Ráček o.p.s. Rakovník - Všechna práva vyhrazena
design/kód: Tomáš Hruška (c) 2008 | HTML 4.01 Strict
poslední aktualizace: 02. října 2018
Hosting BlueBoard.cz | administrační rozhraní